Poradenství zdravého životního stylu a biorytmů

Hlavní program zaměřený na tělo i duši klienta. Určení individuální tělesné konstituce, astrologický rozbor, dietní úprava, základní tělesná cvičení, techniky pro duševní hygienu. To vše vede ke snížení zánětlivého stavu v organismu, snížení stresu, k obnově biorytmů, harmonii těla a přirozených regeneračních schopností člověka.

První návštěva ……………………………………………………………. 1h 30min ……. 1500,- Kč

– v ceně je zahrnutý čínský astrologický a numerologický rozbor osobnosti (nevydávám tištěný klientovi, slouží pro mé diagnostické účely)

– v ceně nejsou zahrnuty doplňky stravy, čaje, strava, tkáňové Schüsslerovy soli

Další návštěva dle domluvy…………………………………………… max. 1h ……….. 700,- Kč

 

Jak pracuji?

Během první návštěvy si poslechnu Váš příběh. Jsem na Vás připraven také díky astrologickému rozboru, který kombinuji s dalšími metodami rozboru osobnosti. Během společné návštěvy poukážu na patologické stavy, které máte dané a které musíte během života kompenzovat. Eventuálně na patologické stavy, které jsou získané. Mým cílem je Vás však naučit soustředit se na zdraví. Toho docílíte pro Vás vhodným denním režimem, dietou a cvičením. Společně si zacvičíme, ukáži Vám základní cviky důležité pro Vaše tělo. Také zapracujeme na vzorcích chování. Používám především Vaši motivaci a regenerační schopnosti těla. Na počátku terapie mohu využít doplňků stravy a čajů, které neprodávám. Jako osvědčené se mi ukázaly tzv. tkáňové soli dr. Schüsslera, které prodávám. Jedná se o základní minerální soli v homeopatickém ředění D6-12 důležité pro funkci našich buněk. U každého klienta se může dále program rozvíjet jiným směrem.

výživové poradenství

tkánové soli

psychotronika