Mé služby

Rozsah služeb:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, TKÁŇOVÉ SCHUESSLEROVY SOLI – určení individuální tělesné konstituce, astrologický a numerologický rozbor, dietní úprava, základní tělesná cvičení, techniky pro duševní hygienu, obnova biorytmů. Doplnění základních anorganických živin buňkám tkáňovými solemi.

ETIKOTERAPIE – metoda založená dr. Ctiborem Bezděkem, udává spojitost mezi tělem a duší a ve své práci se zaměřoval na vyhledání duševní příčiny nemocí. Podobný názor zastával i léčitel Bedřich Kočí. Jedná se o morální újmu duše, která poté zraněna, ublíží v poslední fázi i tělu. Uvědoměním si příčiny poškození duše se změní postoj, uvolní napětí a sjednotí rozum s čistotou duše. To vše vede ke spokojenému životu a jeho prožívání.

BIOENERGETIKA – léčení bioenergií, např. chronických ran. Pomocí vyššího intuitivního vedení přikládám ruce na potřebné místo. Nejedná se o systém Reiki.

 

Cena konzultace:

1 hodina ……… 700,- Kč

S ohledem na Vaše a mé úsilí změnit Váš život doporučuji nejméně 3 konzultace.

Domluvit si schůzku

 

Jak pracuji?

Během první návštěvy si poslechnu Váš příběh. Jsem na Vás připraven také díky astrologickému rozboru, který kombinuji s dalšími metodami rozboru osobnosti (nevydávám klientovi). Během společné návštěvy poukážu na patologické stavy, které máte dané a které musíte během života kompenzovat. Eventuálně na patologické stavy, které jsou získané. Mým cílem je Vás však naučit soustředit se na zdraví a životní cíl. Toho docílíte pro Vás vhodným denním režimem, dietou a cvičením. Praxí u jiných terapeutů jsem naučil to, co dokáži zužitkovat. Pracuji proto komplexně. Např. při zvládání častých infekcí kromě doporučení užívání vitaminu C rozebereme dietní zvyky, cvičení, dech, sociální vztahy, osobní frustrace, detaily bydlení, geopatogenní zony atp. Na počátku terapie mohu využít doplňků stravy (vitamíny, minerály) a čajů. Jako osvědčené se mi ukázaly tzv. biochemické tkáňové soli dr. Schüsslera. Jedná se o základní minerální soli v homeopatickém ředění D6-12 využitelné našimi buňkami. U každého klienta se může dále program rozvíjet jiným směrem. Znám omezení klasické i alternativní medicíny. Spolupracuji i s dalšími terapeuty, kam Vás můžu doporučit (transpersonální psychologie, TČM, masér, kraniosakrální terapie atd). Budete odcházet s doporučeními pro změnu, tak abyste ji byli schopni udělat a postupně je budeme navyšovat.
Osobní konzultace je výhodnější, další schůzky mohou být přes telefon nebo online.

Co řeším?

Cílem je, aby člověk věděl jaký typ je a co mu dělá a nedělá dobře. Často slyším „aha“ jako následek pochopení toho, co dělám a tím, co se mi stane. Jde o úpravu denního režimu pro podporu harmonie a možnost regenerace organismu. Podpora psychiky změnou návyků, trávicí potíže, nadváha, vyrážky, časté infekce, nehojící se rány, chronické potíže…

Domluvit si schůzku