Bachovy esence

Alternativní terapie emočních potíží. Působí na jemnohmotné emoční tělo, negativní emoce mění na pozitivní. Nežádoucí účinky nejsou. Interakce s léky a bylinkami rovněž nejsou. Mechanismus působení je jiný, skrze informaci získanou z květů rostlin – Bachovy květové esence.

Dr. Bach si všímal, že u každé nemoci je podíl nezpracovaných emocí. A proto se zaměřil na léčbu těchto emocí, následně se jeho pacienti uzdravovali i z fyzických nemocí. Vidím efekt těchto esencí na sobě, klientech a mých zvířatech. Vedou ke zklidnění. Pokud jsou esence špatně vybrány, tak nemají nežádoucí účinky pouze nepomohou, tzn. člověk má stále stejné potíže. Problém je, že výsledek úspěšné léčby je hůře hmatatelný, tím, že působí jemně. Je to spíše – „no jsem trochu klidnější“, „na děti už jsem dokázala být hodnější“, apod.

Jako celostní terapeut chci ale podotknout, že i tato terapie neřeší všechno. Může nám pomoci s těžkými emocemi, ale pokud je budeme řešit Bachovými esencemi nebo léky, bylinkami, tak nás stejně budou pořád atakovat. Emoce si musíme zpracovat sami jejich prožitím. Tudíž i Bachovy esence jsou útěkovými strategiemi od úzkostí apod. (viz článek zde: Úzkosti a panika – co s nimi? )

Doporučuji vyzkoušet Bachovy esence a současně řešit příčinu negativních emocí, vyčerpání, nespavosti aj. nemocí. Protože pokud nevyřešíme příčinu našich potíží, vrátí se a je jedno co si kupujeme a užíváme, abychom se cítili lépe.

Namíchání esencí na míru

Spolupracuji s Lékárnou U Madony, která míchá esence pro mé klienty a zájemce. Poté i zasílá na adresu přes PPL na dobírku.

Cena 275,- plus poštovné 110,- Kč (ceny se mohou zvedat v této neklidné době)

Postup: vyberte si variantu, jejíž popis na Vás nejlépe sedí. Vyplňte formulář. Objednávku dostane Lékárna U Madony. Pošle potvrzující email a kontaktuje Vás přepravce.

Pokud chcete namíchat Bachovy esence na míru, tak to dělám na dálku pomocí psychotroniky. V ceně krátké konzultace, tj. za 400Kč. Plus platba za Bachovy esence a poštovné. Napište mail na dr.zulakmartin@gmail.com a domluvíme se.

Nespavost varianta 1

  • Nemůžete usnout. Máte hodně myšlenek. Převalujete se. Přes den hodně pracujete, vyřizujete.

Nespavost varianta 2

  • Budíte se v noci nebo nad ránem. Jakmile se vzbudíte nedokážete usnout, převalujete se, myšlenky vám běží hlavou. Chcete usnout, abyste měli přes den energii, ale nejde to a nakonec usnete až před budíkem a musíte celý den zase fungovat nevyspaní.

Nespavost varianta 3

  • Máte problém s usnutím, i s častým buzením.

Jaké Bachovy esence si chcete objednat? *

Obchodní podmínky

Vaše osobní údaje budou použity pro účely objednání produktu.