Bachovy esence

Alternativní terapie emočních potíží. Působí na jemnohmotné emoční tělo, negativní emoce mění na pozitivní. Nežádoucí účinky nejsou. Interakce s léky a bylinkami rovněž nejsou. Mechanismus působení je jiný, skrze informaci získanou z květů rostlin – Bachovy květové esence.

Dr. Bach si všímal, že u každé nemoci je podíl nezpracovaných emocí. A proto se zaměřil na léčbu těchto emocí, následně se jeho pacienti uzdravovali i z fyzických nemocí. Vidím efekt těchto esencí na sobě, klientech a mých zvířatech. Vedou ke zklidnění. Pokud jsou esence špatně vybrány, tak nemají nežádoucí účinky, pouze nepomohou, tzn. člověk má stále stejné potíže. Problém je, že výsledek úspěšné léčby je hůře hmatatelný, tím, že působí jemně. Je to spíše – „no jsem trochu klidnější“, „na děti už jsem dokázala být hodnější“, apod.

Jako celostní terapeut chci ale podotknout, že i tato terapie neřeší všechno. Může nám pomoci s těžkými emocemi, ale pokud je budeme řešit Bachovými esencemi nebo léky, bylinkami, tak nás stejně budou pořád atakovat. Emoce si musíme zpracovat sami jejich prožitím. Tudíž i Bachovy esence jsou útěkovými strategiemi od úzkostí apod. (viz článek zde: Úzkosti a panika – co s nimi? ). Zároveň sami musíme přiložit ruku k dílu, abychom změnili naše návyky a do stresových situací se dál nedostávali.

Doporučuji vyzkoušet Bachovy esence a současně řešit příčinu negativních emocí, vyčerpání, nespavosti aj. nemocí. Protože pokud nevyřešíme příčinu našich potíží, vrátí se a je jedno co si kupujeme a užíváme, abychom se cítili lépe.

Namíchání esencí na míru

Spolupracuji s ostravskou Lékárnou U Madony, která míchá esence pro mé klienty a zájemce. Poté i zasílá na adresu přes PPL na dobírku.

Cena
Bachových esencí: 275,- plus poštovné 110,- Kč (ceny se mohou zvedat s ohledem na aktuální ceník), lahvička 30ml vydrží 1-2 měsíce v závislosti na míře užívání
Mého určení esencí na základě dotazníku a psychotroniky: 510,- Kč
Celkem: cca 895,- Kč

Postup: Vyplňte formulář a odešlete. Na Vámi uvedený mail pošlu fakturu na mé služby (510Kč). Po připsání platby na můj účet (může se lišit dle banky), určím vhodné Bachovy esence. Předám jejich složení do spolupracující lékárny, kde Vám lahvičku na míru namíchají (Lékárna U Madony). Dávkování Vám pošlu mailem. Lékárna pošle balíček na dobírku na Vaše kontaktní údaje. A na závěr Vás kontaktuje přepravce PPL, tomu doplatíte cca 385,-Kč.

Obchodní podmínky*

Vaše osobní údaje budou použity pro účely objednání produktu Bachovy esence*