23.3. webinář noční můry a spánek

autor: | Bře 13, 2022 | Nezařazené

Budíte se večer ze snu a chcete jim porozumět? Nebo vás jen zajímá rozbor snu?
🤔 Co na webináři zjistíte?
– psychosomatické souvislosti nespavosti
– naučíte se pochopit význam snů

V první části si řekneme psychické souvislosti spánku a hlavně nespavosti. Tímto úvodem více pochopíte, proč vůbec máte noční můry a s čím souvisí. To, co se běžně nedozvíte a co vám nevyřeší žádná pilulka nebo bylinky, protože problém je v hlubší úrovni.

V druhé hlavní části navážeme a Bc. Kateřina Teplá rozebere vaše sny. Ty jsou zprávou z podvědomí a jako na takové je třeba se dívat odlišně. Praktický rozbor toho, co se vám děje. Katka Teplá rozebírá s klienty sny a pracuje s fragmenty osobnosti. Sen je předmanifestační stav, tzn. jak se v něm cítíte, to budete prožívat, když nic nezměníte. A sny právě pomáhá lidem pochopit a dává jim možnost změnit realitu.

Cena

Běžná cena 300Kč, pro klienty zvýhodněná cena 200Kč.

Forma přihlášení:

Napište mi krátký mail na: dr.zulakmartin@gmail.com , že máte zájem se přihlásit na webinář. Potvrdím vám přihlášení a v předstihu pak pošlu odkaz na webinář a platební údaje.

Webinář bude na platformě Google Meet. Záznam nebude.
23.3. středa, od 19h do 20:30

Dvojice MUDr. Martin Zulák a zdravotní sestra Bc. Kateřina Teplá. V tomto složení se vám budeme na webináři věnovat a pomůžeme vám rozklíčovat sny. Více pochopit souvislosti spánku a vašeho života. Problémy se spánkem znamenají hlavně problémy s podvědomím, nezpracované strachy, emoce, myšlenky. Klasická medicína předepíše lék – nepomůže, psychologie si s vámi popovídá – nepomůže, alternativní medicína vás detoxikuje a posílí – nepomůže.Proč? Protože problém je v podvědomých úrovních psychiky a neustále se vrací. Sny se vám to snaží říct a velmi jednoduše. Nemusíte být diplomovaný specialista, abyste pochopili vzkaz, každý má v sobě svého léčitele. Kateřina pracuje s klienty na rozborech snů a na webináři máte možnost se to naučit.