Praktická přednáška na téma osobních hranic

autor: | Led 20, 2023 | Psychosomatika, Zdraví

30.1.2023 od 19hod začne online přednáška k nastavení osobních hranic. Na ni se dozvíte nebo zopakujete základní pravidla empaticky nastavených hranic, které druhým neubližují a s respektem ke svým potřebám.

Téma je schválně zvoleno jako jedno z nejdůležitějších, protože nám umožní žít ve spokojených vztazích, být zdraví a spokojení. Narušené osobní hranice jsou v naší společnosti zcela běžné a výsledkem je úzkost, vztek, vyhoření, únava, neschopnost udržet vztahy, samota aj. Navíc je to hlavní příčina všech psychosomatických nemocí, protože v určité části života se člověk bojí říci ne. Tím se sám potlačí a vzniká nemoc. Vysvětlíme si, jak slušně říci ne a kdy naopak my zasahujeme do hranic druhých neoprávněně.

Přednáška je vhodná i pro ty, co si myslí, že už vše znají, pokud jsou stále v něčem nešťastní nebo nemocní. My všichni máme nějaké místo, které můžeme zlepšit. Navíc se navzájem na svých příkladech inspirujeme. Na úvodní přednášce vysvětlím hlavní principy, jak nastavit zdravé osobní hranice. A vše si prakticky vysvětlíme.

Cena: 410Kč

Pro členy Portálu učebna zdarma. Záznam zde bude k dispozici.


Přihlášení:

Živé vysílání bude probíhat ve Facebookové skupině, záznam v ní bude k dispozici. Přístup do FB skupiny mají ti, kteří si zakoupili přístup do Portálu učebna.

  1. Zakoupit si alespoň základní přístup do Portálu učebna
  2. Obdržíte mail s přihlašovacími údaji do Portálu učebna a odkaz do Facebookové skupiny Rozvoj sebepéče
  3. Požádáte o přístup do FB skupiny, kde bude probíhat živé vysílání
  4. Přijmu Vás do FB skupiny

Portál učebna zde