Co mi nemoc říká?

Opakují se vaše potíže?
Jste v začarovaném kruhu?
q
Máte fyzické příznaky nemoci?
Nevidíte východisko?

Chcete-li vystoupit z kruhu nemoci, musíte najít vhodnou cestu. Zaměřením se jen na fyzické potíže vám uniká skrytá psychosomatická příčina nemoci. Která, když se neřeší, dává opakování nebo vznik nových příznaků. Léčba těla je jen jednou z úrovní celostní léčby. Musíte také změnit své vzorce chování, emocí a myšlenek. Víte, které to jsou?

Zajímá Vás to více?

V rámci připravované knihy povedu webináře na metodu, jak vystoupit ze začarovaného kruhu nemoci. Zjištěním toho, co vám nemoc říká…

KDO JSEM?

Jsem MUDr. Martin Zulák a jsem terapeut spirituální psychosomatiky.

Pracuji s klienty transformačně, měníme jejich život. Každá nemoc má duchovní smysl a ten můžeme nalézt tím, že se vydáme hledat její skrytou psychosomatickou příčinu. Proč nás bolí záda jenom v práci a na dovolené ne? Proč se nám opakuje zánět močového měchýře a po změně partnera ne?

Pokud neodhalíme vzorce v našem životě, tak se budeme stále dostávat do stejných situací a naše nemoc bude sílit. Rozklíčováním těchto vzorců můžete věci změnit a otočit do zdraví.

Mohli jste si o mě přečíst v novinách, poslechnout v Českém rozhlase, vidět na festivalech a kongresech. Za téma „Co mi nemoc říká“ jsem získal ocenění na Mezinárodním kongresu zdraví v Praze 2023.

 

VYSTUPTE ZE ZAČAROVANÉHO KRUHU

Počítají se činy, ne slova.

Pokud už jste dospěli do bodu, že chcete něco dělat, tak jste tu správně. Vy sami si tvoříte život. Najděte skrytý problém.

Co dělat, Pokud vás to zajímá,

Nechte si zdarma poslat záznam přednášky „Co mi nemoc říká“ a ebook, ve kterém vysvětluji s čím vším je potřeba pracovat v rámci uzdravení.

"

nebo

Můžete rovnou zakoupit přístup do Portálu učebna (klientské knihovny), kde se vše bude odehrávat. Hlavně se jedná o:

  • textové pracovní materiály k sebepráci
  • společné online webináře (minimálně 2x), ve kterém budu odpovídat na otázky
  • přístup k online navazujícím materiálům (Portál učebna)
  • to vše za jednorázovou platbu 510Kč

Je to limitovaná nabídka kvůli tomu, že jednak chci lidem umožnit i v tomto šetřícím období pátrat po psychosomatické příčině nemoci (je to motivační cena). A druhak mi pomůžete vyšperkovat výše zmíněné materiály vašimi otázkami. Jste tak součástí dění a záleží mi na tom, jak vám to půjde.

 

JEDINÉ, CO BUDETE POTŘEBOVAT JE ZVÍDAVOST a ochota udělat změnu

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kontakt

dr.zulakmartin@gmail.com

 +420 602 737 925