E-book úprava trávení + imunita

V tomto E-booku najdete manuál k jídelníčku, který zlepší trávení. Vzhledem k tomu, že vychází z čínské medicíny, tak zlepšíte imunitu a působíte proti příčinně obezity. Proč?

 

Z pohledu čínské medicíny je slinivka/slezina hlavní orgán ovlivňující trávení. Patří pod prvek země a pro západního člověka je to horší představa, že díky špatně fungující slezině má nadýmání, únavu a nechutenství. Stav sleziny si můžete mimo jiné ověřit tak, že na jazyku máte otisky zubů a kůže rtů se vám loupe. Uvedená doporučení slouží pro odlehčení zátěže sleziny. Tudíž nebude muset řešit problémy venku a bude mít čas se regenerovat a následně se zlepší trávení. Protože tím, že odstraníme škodliviny si tělo pak pomůže. Nedostatečnost sleziny často začíná už v dětském věku v důsledku nadměrné konzumace sladkostí, tuků, olejů, mléčných výrobků nebo pšenice.

 

– pdf soubor, 7 stran praktické teorie.

E-book mikrobiom

Tématem E-booku je střevní mikrobiom a poznatky k jeho úpravě, vycházející nejen z vědeckých faktů, ale rovněž energetických dietetických principů východní medicíny (tradiční čínská medicína, ájurvéda). Můžete se dočíst, jak můžeme pomoci sami sobě skrze potravu, protože potrava je to hlavní čím měníme složení našeho mikrobiomu potažmo našeho zdraví.

E-book základy výživy k hubnutí

V tomto E-booku naleznete základní informace k hubnutí a pojmům dietetiky. Co jsou to bílkoviny, sacharidy, tuky? Jak se dělí a v čem jsou obsaženy? Na co dávat pozor na etiketách potravin? Co je bazální metabolismus? Co je nutné při hubnutí? Příklad jídelníčku a další. Jednoduchý text slouží k pochopení základních termínů a nákupu potravin v obchodech, tak abyste byli orientovaní, když chcete zhubnout. Je např. vhodný pro seniory nebo lidi, kteří vůbec neví, co mají dělat.

Určete svůj tělesný typ a vhodnou dietu

Placený online kurz k určení tělesného typu podle čínské medicíny a tím přesnější úpravu jídelníčku i s inspirativními recepty tak, abyste neměli zažívací potíže, najdete v odkazu. Součástí je i text k úpravě trávení.