Osobní konzultace k Schüsslerovým tkáňovým solím

  • výběr vhodné buněčné soli a jejich kombinací k vašim příznakům
  • úprava dávkování nebo kombinací již užívaných buněčných solí
  • konzultace při zhoršení stavu po dobu užívání buněčných solích
  • k přesnějšímu určení solí používám astrologii a datum narození s časem
Krátká konzultace10-30min.350 Kč / 14 €


Postup objednání

1) vyberte si termín v kalendáři a rezervujte krátkou konzultaci
2) proveďte platbu (informace níže)
3) následně jen potvrdím rezervaci v systému Reservio (přijde Vám mail)
4) zavolám Vám v čas konzultace (druh spojení níže)

1) Kalendář na objednání Reservio

https://dr-martin-zulak.reservio.com/ – zde proveďte rezervaci

2) Platba

Platba 350Kč předem na účet: 1698738019/3030 (Air bank)
Do platby prosím připište poznámku data konzultace.

QR kód, 350Kč

4) Spojení

Nakonec napište v kalendáři Reservio formu spojení, jak se zkontaktujeme. Já Vám pak na tento kontakt zavolám v dohodnutý čas konzultace. Můžete si vybrat z:

  • telefonní číslo (napíšete při rezervaci v kalendáři)
  • online přes Skype (je potřeba přesné Skype jméno, abych Vás našel, např. Janů Nováků je hodně nebo mě můžete na Skypu najít první pod jménem Martin Zulák a „pozdravit“, tím se naše kontakty spojí a můžu Vám zavolat v dohodnutý čas)
  • online přes Google Meet (pošlu Vám po platbě a potvrzení rezervace odkaz, na který se připojíte, není potřeba mít Google účet)

Platební a storno podmínky

1) platba bezhotovostní
Rezervace je platná až po přijaté platbě na můj účet a potvrzení rezervace do mailu. Tento proces je bez automatizace, provádím jej ručně. Nicméně čas platby vidím a to je pak důležité v případě více zájemců o termín (viz bod 3). Platbu nejlépe provést dva dny před termínem, nejpozději prosím, aby byla připsána na účet v den konzultace. Děkuji.

2) storno poplatky (s platností od 1.10.2021)
Zrušení nebo změna termínu konzultace z jakéhokoliv důvodu:
1 den před začátkem – 60% z ceny
v den konzultace – 100% z ceny

Storno z mé strany – pokud bude zrušení konzultace z mé strany, tak peníze 100% vracím a domluvíme se na dalším termínu. Pokud se náhodou vůbec neozvu, klidně se ozvěte Vy.

3) více zájemců o jeden termín
Platí první podmínka, rezervace je platná až po zaplacení, resp. připsání částky na můj účet. Pokud by bylo více zájemců o jeden termín, tak ho rezervuji podle času připsání platby. Po potvrzení termínu v systému nelze tento termín využít jinou osobou.
Např. osoba A rezervuje termín 10.3. v 17:30. Osoba B rezervuje stejný termín, protože není potvrzený. Osoba B provede platbu stejnou bankou, mi přijde platba na účet tentýž den. Potvrdím rezervaci osobě B. Termín už je neviditelný v kalendáří pro další zájemce o rezervaci. Osoba A provede platbu, ale na účet mi dojde až následující den. Osoba A tento termín nezíská, platba přišla později, rezervaci zamítnu a vyzvu k výběru jiného termínu, popř. se telefonicky domluvíme. Pokud se nedomluvíme na jiném termínu, peníze osobě A vracím v plné výši.