Celostní konzultace

V současné době mám stop-stav. Můžete se mi ozvat, abych si Vás přidal do pořadníku, až znovu začnu nabírat nové klienty. Nebo…

Můžete také využít uložené přednášky, cvičení, meditace na portálu učebny. Díky těmto materiálům můžete začít na sobě pracovat. Nebo se koukněte na mé články, videa, online kurzy.

Vstupní konzultace:

– Analyzuji Váš astrotypu a určím tělesnou konstituci
– Určím astrologické a numerologické slabých orgánových soustav
– Posoudím Váš aktuální zdravotní stav
– Vysvětlím Vám vliv vaší tělesné konstituce na nemoci
– Navržení dalšího postupu
– 1.krok k uzdravení

Trvání: 75-90minut
CENA: 1300 Kč

Navazující konzultace

Po vstupní konzultaci dle typu potíží pokračujeme za 1-3 týdny 1hodinovou konzultací. Navazujeme psychosomatickou tématikou.

Trvání: 45-60minut
CENA: 1000 Kč

Jak probíhá vstupní konzultace

Po tom, co mě zkontaktujete si v mailové korespondenci upřesníme detaily schůzky a napíšete mi datum a čas narození (kvůli astrotypu). Během první návštěvy si poslechnu Váš příběh, projdu Vaši zdravotnickou dokumentaci a všímám si souvislostí (i na podkladě ájurvédy, tradiční čínské medicíny, zkrácené homeopatie). Také díky astrologickému a numerologickému rozboru znám Vaši tělesnou konstituci. Ta má vliv na to, kterými nemocemi onemocníme a můžeme tak vybrat vhodná nápravná opatření v životosprávě a dietě. Podle typu potíží se ve vstupní konzultaci zaměříme na tělesná či psychická opatření. Na počátku terapie mohu využít doplňků stravy (vitamíny, minerály). Jako osvědčené se mi ukázaly tzv. tkáňové soli dr. Schüsslera (více zde). Znám omezení klasické i alternativní medicíny. Cílem je, aby člověk věděl jaký typ je a co mu dělá a nedělá dobře. Často slyším „aha“ jako následek pochopení toho, co dělám a tím, co se mi stane. V dalších konzultacích se postupně dostáváme z roviny fyzické na psychickou. Pokud klient chce řešit primárně psychosomatickou příčinu, můžeme ji začít již ve vstupní konzultaci. Jinak se k ní dostáváme v navazujícící konzultaci.

Rozsah služeb, které využívám:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, ČÍNSKÁ ASTROLOGIE, TAOISTICKÁ NUMEROLOGIE – určení individuální tělesné konstituce, astrologický a numerologický rozbor (pro mou potřebu ke správnému vedení terapie), dietní úprava i pro vegany (jsem certifikovaný poradce), obnova biorytmů.

PSYCHOSOMATIKA – tělesné nemoci mají příčiny v emoční a myšlenkové rovině. Narozdíl od medicínské psychosomatiky přidávám také duchovní rovinu. Životními zkouškami (např. nemocí) se učí náš duch na cestě životem. Kromě práce s myšlenkami, která je na vědomé úrovni, učím klienty zpracovávat emoce. Práce s emocemi a podvědomím je něco, co klinická psychologie a medicína nedělá. Je potřeba mít vlastní zkušenosti, nejedná se o znalosti. Práce se strachy, fragmenty osobnosti a traumaty je jejími součástí.

PSYCHOTRONIKA – ve svém poradenství využívám siderické kyvadlo a intuici. Jsem totiž i nadaný léčitelstvím. Nejsem ničím zasvěcený, takové techniky jsou magie a tu jako formu manipulace nevyznávám.

 S klienty nepracuji na kvantitu, ale na kvalitu. V případě, že chce klient změnit životosprávu k lepšímu je to proces nikoli jedna akce.

Spolupracuji s psycholožkou Mgr. Veronikou Peškovou a proto se o naše klienty komplexně dokážeme postarat. Pod jejím vedením jsem absolvoval přes tři roky intenzivních kurzů, včetně kurzu transpersonální psychologie a léčení čaker. K tomu dvojnásobný čas jsme spolu v pravidelném v kontaktu a pomáhala mi zpracovávat má traumata. Kromě spolupráce s klienty pracujeme společně i na kurzech pro veřejnost.