• V nynější epidemiologické situaci provádím konzultace online (Skype, Google meet).
  • Poliklinika Frýdek-Místek, ambulance v 8.patře
  • Celostním centrum zdraví Živa v Ostravě

ZDARMA 5-15min. prvního kontaktu – zavolejte a pobavíme se, jestli právě Vám můžu pomoc:
602 737 925, 8h-18h po-pá


Celostní medicína (tělo – emoce – mysl)

Vstupní konzultace:

  • Analýza Vašeho astrotypu a určení konstituce
  • Astrologické a numerologické určení slabých orgánových soustav
  • Posouzení Vašeho aktuálního zdravotního stavu
  • Rozbor a úprava jídelníčku

Pro úspěšnou terapii doplňuji  produkty – buněčné soli, trojskok odkyselení Jentschura. Ty nejsou součástí konzultace. Nejčastěji využívám s klienty 3ks buněčných solí (1000,- Kč) a zásaditou koupelovou sůl MeineBase (520,- Kč).

V dalších konzultacích se dle typu problému zaměřujeme na tělo, emoce, mysl.

Celostní poradenství
Vstupní konzultace90min.1000 Kč / 40 €
další konzultace60min.800 Kč / 32 €
Krátká konzultace15-30min.350 Kč / 14 €
VIP program1 měsíc5500 Kč / 215 €
Popř. platba v protislužbě, naturáliích apod.

VIP startovací program

Cítíte, že chcete žít zdravěji, ale kvůli povinnostem na to nemáte čas?
Nejste si jisti, čím nejdříve začít?
Neumíte odpočívat a už vás štvou neustále se opakující problémy?

Vyřešte je!


Schüsslerovy buněčné soli a konzultace k produktům e-shopu

  • výběr vhodné buněčné soli k symptomům, podpoře hojivých procesů apod.
  • úprava dávkování nebo kombinací již užívaných buněčných solí
  • konzultace při zhoršení stavu po dobu užívání buněčných solích
  • poradenství při výběru produktů v e-shopu (Jentschura, balíčky detoxu, byliny, vitamíny, …)
Poradenství
Buněčné soli a produkty v eshopu10-30min.350 Kč / 14 €
Popř. platba v protislužbě, naturáliích apod.

Jak probíhá vstupní konzultace

Po tom, co mě zkontaktujete si v mailové korespondenci upřesníme detaily schůzky a napíšete mi datum narození (kvůli astrotypu). Během první návštěvy si poslechnu Váš příběh, projdu Vaši zdravotnickou dokumentaci a všímám si souvislostí (i na podkladě ájurvédy, tradiční čínské medicíny, zkrácené homeopatie). Také díky astrologickému a numerologickému rozboru znám Vaši konstituci. Kromě vrozených nedostatečností orgánů poukáži na poruchy získané životním stylem. Rozebereme dietní zvyky. Na počátku terapie mohu využít doplňků stravy (vitamíny, minerály). Jako osvědčené se mi ukázaly tzv. buněčné soli dr. Schüsslera. Jedná se o základní minerály v „homeopatickém ředění“ D6-12 využitelné našimi buňkami (více zde). Znám omezení klasické i alternativní medicíny. Cílem je, aby člověk věděl jaký typ je a co mu dělá a nedělá dobře. Často slyším „aha“ jako následek pochopení toho, co dělám a tím, co se mi stane. V dalších konzultacích se postupně dostáváme z roviny fyzické na psychickou.


Rozsah služeb, které využívám v konzultacích:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, ČÍNSKÁ ASTROLOGIE, TAOISTICKÁ NUMEROLOGIE – určení individuální tělesné konstituce, astrologický a numerologický rozbor (pro mou potřebu k správnému vedení terapie), dietní úprava i pro vegany, základní tělesná cvičení, techniky pro duševní hygienu, obnova biorytmů.

PRODUKTY – doplnění základních minerálů buněčnými solemi a odkyselení organismu díky německým bioproduktům P. Jentschura s dlouholetou tradicí.

ETIKOTERAPIE – metoda založená dr. Ctiborem Bezděkem, udává spojitost mezi tělem a duší a ve své práci se zaměřoval na vyhledání duševní příčiny nemocí. Podobný názor zastával i léčitel Bedřich Kočí. Jedná se o morální újmu duše, která poté zraněna, ublíží v poslední fázi i tělu. Uvědoměním si příčiny poškození duše se změní postoj, uvolní napětí a sjednotí rozum s čistotou duše. To vše vede ke spokojenému životu a jeho prožívání, ať jsou vnější podmínky jakékoli.

PSYCHOTRONIKA – ve svém poradenství využívám siderické kyvadlo a intuici. Jsem čistý, nejsem ničím zasvěcený, naslouchám pokorně Bohu a jeho pomocníkům.

S klienty nepracuji na kvantitu, ale na kvalitu. V případě, že chce klient změnit životosprávu k lepšímu je to proces nikoli jedna akce. Ve většině případech je potřeba pracovat do hloubky nejen tělesně, ale i psychicky. Proto spolupracuji s psycholožkou Mgr. Veronikou Peškovou.


Rodinná konzultace: