Poradenství zdravého životního stylu a biorytmů

Hlavní program zaměřený na tělo i duši klienta. Určení individuální tělesné konstituce, astrologický rozbor, dietní úprava, základní tělesná cvičení, techniky pro duševní hygienu. To vše vede ke snížení zánětlivého stavu v organismu, snížení stresu, k obnově biorytmů, harmonii těla a přirozených regeneračních schopností člověka.

První návštěva ……………………………………………………………. 1h 30min ……. 1500,- Kč

– v ceně je zahrnutý čínský astrologický a numerologický rozbor osobnosti (nevydávám tištěný klientovi, slouží pro mé diagnostické účely)

– v ceně nejsou zahrnuty doplňky stravy, čaje, strava, tkáňové Schüsslerovy soli

Další návštěva dle domluvy…………………………………………… max. 1h ……….. 700,- Kč

Jak pracuji?

Během první návštěvy si poslechnu Váš příběh. Jsem na Vás připraven také díky astrologickému rozboru, který kombinuji s dalšími metodami rozboru osobnosti. Během společné návštěvy poukážu na patologické stavy, které máte dané a které musíte během života kompenzovat. Eventuálně na patologické stavy, které jsou získané. Mým cílem je Vás však naučit soustředit se na zdraví. Toho docílíte pro Vás vhodným denním režimem, dietou a cvičením. Společně si zacvičíme, ukáži Vám základní cviky důležité pro Vaše tělo. Také zapracujeme na vzorcích chování. Používám především Vaši motivaci a regenerační schopnosti těla. Na počátku terapie mohu využít doplňků stravy a čajů, které neprodávám. Jako osvědčené se mi ukázaly tzv. tkáňové soli dr. Schüsslera, které prodávám. Jedná se o základní minerální soli v homeopatickém ředění D6-12 důležité pro funkci našich buněk. U každého klienta se může dále program rozvíjet jiným směrem.

výživové poradenství

tkánové soli

psychotronika

  • Pro začátek terapie vyberte jeden z balíčků služeb
  • Jedná se o celek složený z konzultací a produktů v ceně balíčku
  • Tím nabízím komplexní poradenství, které má efekt

Protože s klienty nepracuji na kvantitu, ale na kvalitu. To je také důvod, proč nemám e-shop s produkty buněčných solí nebo trojskoku odkyselení P. Jentschury. Nechci, aby je lidé díky mě mrhali v nesprávných indikacích. V případě, že chce klient změnit životosprávu k lepšímu je to proces nikoli jedna akce. Proto mé služby nabízím v balíčcích, které jsou pro klienty vhodné i z důvodu finančního plánování. Balíček ZÁKLAD slouží jako hlavní proces konzultace. Klient podle svých možností dále může využívat produkty (viz výše) nebo ne. Využívám je však, protože s klienty s nimi dosahujeme žádoucího efektu. Pokud se klient chce zaměřit na regeneraci organismu, kdy je třeba uklidit toxiny, vybere si balíček REGENERACE. Na balíček základ může navazovat (nebo být samostatně) balíček ZMĚNA. Ve většině případech je potřeba pracovat do hloubky nejen tělesně, ale i psychicky. Proto spolupracuji s psycholožkou Mgr. Veronikou Peškovou. Výběr balíčků viz výše.
Nad klientem přemýšlím nejen v dobách konzultacích, ale také mimo ně. To s sebou obnáší i naciťování a meditování mimo dobu konzultací, v úvodní konzultaci rovněž astrologický a numerologický rozbor. Tím, že si klient vybere balíček, mi dává najevo, že je odhodlaný věci měnit. Jelikož se obrátil na mě, chci mu pomoci. Čili klientovi se věnuji více než 15min. jako lékaři v systému. Více o mě se dočtete zde.