Rozsah služeb, které využívám v konzultacích:

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, ČÍNSKÁ ASTROLOGIE, TAOISTICKÁ NUMEROLOGIE – určení individuální tělesné konstituce, astrologický a numerologický rozbor (pro mou potřebu k správnému vedení terapie), dietní úprava i pro vegany, základní tělesná cvičení, techniky pro duševní hygienu, obnova biorytmů.

PRODUKTY – doplnění základních minerálů buněčnými solemi a odkyselení organismu díky německým bioproduktům P. Jentschura s dlouholetou tradicí.

ETIKOTERAPIE – metoda založená dr. Ctiborem Bezděkem, udává spojitost mezi tělem a duší a ve své práci se zaměřoval na vyhledání duševní příčiny nemocí. Podobný názor zastával i léčitel Bedřich Kočí. Jedná se o morální újmu duše, která poté zraněna, ublíží v poslední fázi i tělu. Uvědoměním si příčiny poškození duše se změní postoj, uvolní napětí a sjednotí rozum s čistotou duše. To vše vede ke spokojenému životu a jeho prožívání, ať jsou vnější podmínky jakékoli.

PSYCHOTRONIKA – ve svém poradenství využívám siderické kyvadlo a intuici. Jsem čistý, nejsem ničím zasvěcený, naslouchám pokorně Bohu a jeho pomocníkům.

S klienty nepracuji na kvantitu, ale na kvalitu. V případě, že chce klient změnit životosprávu k lepšímu je to proces nikoli jedna akce. Ve většině případech je potřeba pracovat do hloubky nejen tělesně, ale i psychicky. Proto spolupracuji s psycholožkou Mgr. Veronikou Peškovou. Více o mě se dočtete zde.