POTŘEBUJETE SI ODPOČINOUT a nejde Vám to???
Nejste jediní, naše společnost klade důraz na výkon a efektivitu a to pak má vliv na naše zdraví.

Posloucháte různé rady, jak si uspořádat život, doporučení, které doplňky pomáhají dobít baterky, učíte se time-management a stejně jste pořád vyšťavení. A já vám řeknu proč… Nehledejte, co máte dělat a podívejte se, proč se vlastně pořád držíte v tom šíleném kolečku úkolů. Odhalte své podvědomé důvody.
KDO JSEM?
Jsem MUDr. Martin Zulák a jsem terapeut psychosomatiky. Ale ne té obyčejné, kde se jen mluví. Pracuju s klienty transformačně, měníme jejich život. Dokázal jsem to u sebe a tak s tím pomáhám dalším. Mohli jste si o tom přečíst v novinách nebo poslechnout v Českém rozhlase, kde jsem rozebíral jarní únavu a nespavost.
NEŘEŠTE ZPŮSOBY “JAK”
Tipy na to, jak si odpočinout jsou různé. Od relaxačních aktivit, pití bylinkových čajů, sexu, alkoholu, malování… Po hledání efektivních přístupů k řešení úkolů. Problém je ten, že se vlastně nepřirozeně nutíte.
NAJDĚTE SKRYTÉ “PROČ” VAŠÍ HYPERAKTIVITY
Pokud jste pouze ve shonu, práci, stresu, tak jste defacto hyperaktivní. Hledejte tedy důvod, který vás neustále nutí něco dělat. To, že chcete odpočívat, ale nejde to, má své důvody. Díky těmto důvodům se paradoxně držíte pořád ve stresu. Nechcete je odhalit a jednou provždy změnit své chování? Nebo je budete dál přehlížet a akorát měnit způsoby?
Asi se bojíte, že když přestanete dělat úkoly, tak bude zle. A co takhle se na to podívat jinak? Co takhle přestat dělat úkoly, které Vám dělají zle… Nebudete pak mít více energie a méně podrážděnosti?
VYSTUPTE ZE ZAČAROVANÉHO KRUHU
Počítají se činy, ne slova. Pokud neustále opakujete všem okolo, že už si musíte odpočinout, ale přitom jste si pořád neodpočinuli, je něco špatně. Neobviňujte z toho okolí, množství práce, rodinu, počasí atd. Vy sami si tvoříte život. Vy sami si manifestujete problémy.
ODHALTE SVÉ SKRYTÉ NEGATIVNÍ MOTIVACE
To, že uděláte víc věcí Vám něco přináší. Vy o tom nevíte, ale přitom po tom podvědomě prahnete. V online kurzu se díky otázkám můžete přiblížit k tomu, jaké jsou Vaše podvědomé bloky, díky kterým se pořád honíte. Tím, že je zjistíte už můžete věci vědomě měnit a nejste jen obětí okolností!
ODHALTE SVÉ SKRYTÉ POZITIVNÍ MOTIVACE
Poznejte své nenaplněné potřeby, které si naplňujete skrze aktivitu. Když se přestanete honit za vyčerpávajícími činnostmi, abyste si naplnili svou potřebu a naopak si ji naplníte příjemnou činností, tak se budete cítit lépe a přestanete se vyčerpávat.
Tímto odhalením máte své PROČ. Konečně zjistíte Vaše skryté motivace a pak už jen hledáte JAK. A cest je mnoho. V tomto online kurzu pracuji i s emočním tělem, což je něco opomíjeného. Nepracuje s tím medicína ani psychologie a proč? Protože se zasekli v logických důvodech a hledání řešení. Ale to co opravdu chceme je pocit klidu, pocit energie. Proto musíme pracovat s emočním tělem a najít ho.
SOUČÁSTÍ ONLINE KURZU je meditace na pocit klidu a její využití v životě.
CÍTÍTE SE ŠPATNĚ, když nic neděláte? Má to svůj důvod, který si můžete odhalit v tomto kurzu. Ale špatný pocit nesmažete jen tím, že si něco uvědomíte. Máte ho zakořeněný v těle a musíte se naučit způsob, jak ho zpracovat.
SOUČÁSTÍ ONLINE KURZU je meditace na transformace emoce. Což je snad to nejdůležitější, co vůbec může být. Video se cvičením je naprosto zásadní pro jakýkoliv seberozvoj. Kdybychom uměli zpracovat emoce, tak je nepotlačujeme, nejsme nemocní a nemáme deprese či úzkosti. Pokud už ale na ně berete léky, tak Vás ale musím zklamat, tento kurz není pro Vás. Je potřeba Vás individuálně vést, protože k tomuto zpracování předchází více kroků. Delší dobu jste se potlačovali a nejde to lusknutím prstu vyřešit. A pokud neužíváte léky, tak je to pro Vás vhodné a udržíte si zdraví.

OBSAH:
jak zjistit, co vám ve skutečnosti překáží v odpočinku
jakou máte nenaplněnou potřebu, kterou si kompenzujete výkonem
meditace na pocit klidu, kterou si můžete udělat kdykoli a kdekoli
práce s emočním tělem, meditace na transformace emoce 

PRO KOHO JE KURZ?
odpočinek chcete, ale nemáte ho
ochota nad sebou přemýšlet
ochota měnit svá přesvědčení – ego se bude bránit
základ pro řešení únavy

PRO KOHO KURZ NENÍ VHODNÝ?
pro ty, kteří se léčí na úzkosti, nespavost, deprese a jiné psychické poruchy
ČÍM JE KURZ JEDINEČNÝ?
Jdu k samotné příčině toho, proč si neodpočinete, odhalujeme skryté motivace. Až po tom, co je objevíte, má smysl hledat vhodné druhy odpočinku

POKUD SE POŘÁD SNAŽÍTE A ZKOUŠÍTE NOVÉ A NOVÉ VĚCI, KTERÉ VÁM PO ČASE PŘESTANOU FUNGOVAT, TAK OBJEVTE SVÉ PROČ A PŘEHOĎTE VÝHYBKU SVÉHO ŽIVOTA. NEBO TO NEDĚLEJTE A TRAPTE SE DÁL.

Cena je předprodejová, kurz pravděpodobně rozšířím. Tomu, kdo zakoupí nyní, zůstane přístup i k novým materiálům, meditacím.
Přiznám se, že jsem dal schválně cenu nízkou i z důvodů Vánoc a všudypřítomné krize. Mám řešení. Změnu jsem dokázal vícekrát, tak vám v tom můžu pomoci. Mám postup, který mi pomohl a pomáhá klientům, dal jsem na něj nějakou obecnou šablonu a můžu Vám ho poskytnout. Jediné, co je potřeba je být sám k sobě upřímný a hledat v sobě odpovědi. Pokud byste měli kurz jen do sbírky a stejně si myslíte, že nemáte čas a musíte dělat tohle a tamto, tak si nic nekupujte.
Uvažujete-li nad koupí, poslechněte si mě a mou práci na příkladech z praxe:
Nebo se podívejte na můj web a články, podcast aj.: