⭐️ „Zázračná“ videa uzdravených ⭐️

7

Vyléčila se z rakoviny bez léků!

V rozhovoru uslyšíte příběh ženy Daniely Radkové, která vzala život do vlastních rukou a vyléčila se z rakoviny prsu bez léků.

Uzdravil se sám z rakoviny a říká, že to jde

Rozhovor se zdravým člověkem Pavlem Vojtkem, který před léty bojoval o život. Nakonec vzal život do svých rukou, pochopil, že jsme duše v těle a začal konat směrem ke zdraví.

Dnes nemá rakovinu a pomáhá i ostatním se z ní uzdravit. Říká, že vděčnost, vytrvalost, rodina a víra zachránily jeho život. Ví, že odpověď na hledání uzdravení leží ukryta hluboko v našem srdci a pilulka problém nevyřeší.

Výzvu zdarma – proč jsem stále nemocná/ý najdete zde.

 

Prožila klinickou smrt a život se změnil, jak se dívá na nemoc?

Rozhovor s Evou Pelzerovou, léčitelkou z Moravskoslezského kraje, která prožila různé nemoci včetně rakoviny. Z materialistky se po klinické smrti stala léčitelka pracující s energiemi. Pochopila, co ji nemoc říkala a co musela ve svém životě změnit. Její zajímavé historky určitě zaujmou. Poslechněte si v rozhovoru…

Jak mě ovlivnila nemoc

Ohromnou porci poznatků si můžete poslechnout v rozhovoru s celostní lékařkou Terezou Feltoni. Její cesta medicínou vedla jak lékařskou, tak pacientskou cestou. Trpěla údajně nevyléčitelnou nemocí střev, nemohla mít děti, celkově se cítila špatně. Nakonec zvládla vzít otěže do svých rukou a započala cestu léčby. Nyní ji nemoc netrápí, má děti a díky svému povolání předává poznatky dalším lidem ve své celostní praxi na klinice Pontina v Boskovicích. V rozhovoru zazní také na co si dát pozor při alternativní léčbě. I to, že ne vždy může pomoci k vyléčení. Nebo jak jsou důležité kvalitní doplňky stravy a nontoxic prostředí v léčbě autoimunitních onemocněních.

Krize ji pomohla k vysněné práci

Samiera léčí zvukem a vibracemi. Prošla si osobní proměnou, která je vždy na každé cestě. Po zdolání problémů se ji otevřel nezměrný potenciál její duše a ona ho vyslyšela. Následně rozvíjela práci s energiemi. V kung-fu a Qi-kungu vnímala energie, postupně začala pracovat se zvukem, alikvótním nebo hrdelním zpěvěm, a tak z kancelářské práce začala pomáhat druhým lidem. Její cesta může být inspirující. V rozhovoru zazní její tvorba a kde ji můžete sledovat.

V rámci naší spolupráce je k dostání velmi důležitá zvukoterapeutická nahrávka Uzemnění, která Vám pomůže se ukotvit a zastabilizovat. Stejně jako mi. Slevový kupón na ni naleznete dole na stránce: https://martinzulak.cz/relaxacni-dychani.

Metoda Životní mapy ® – nástroj pro děti i dospělé

Životní mapy® jsou unikátní projektivní diagnostickou metodou pro terapii a diagnostiku. Dokáže velmi efektivně pracovat již s dětmi od 3 let věku. S metodou můžete objevit zdroje traumat, skrytých vzorců myšlení a emočních zranění, které negativně ovlivňují život jedince. V prvním rozhovoru si povídáme o metodě, jak funguje, s čím může pomoci a jak je rychlá.

Můj e-book Co mi dítě zrcadlí zde.

Změny v životě, aktivační kódy a transformační energie

Každého v životě čekají změny, spolu s Janou Evou si o tomto tématu povídáme. Vyprávíme také své okamžiky, kdy jsme se měli rozhodnout a jaké to poté bylo dobré. Jana Eva své klienty podporuje navíc channelingem aktivačních kódů, které pomáhají k transformační změně.

O úzkosti, emocích, únavě a psychosomatice

Psycholožka Mgr. Veronika Pešková vypráví o své cestě k transpersonální psychologii. Proč ji klasický systém psychologické péče nevyhovoval a co řeší ve své soukromé praxi. Jak vzniká úzkost? Jak se naučit odpočívat? Před čím nás chrání únava? Rozdíl mezi vědomou a podvědomou prací na sobě. Psychosomatika, odraz našich myšlenek a pocitů. Co je ego a jak se k němu chovat?

Zdravé hubnutí, intuitivní stravování

JITKA SVAČINKOVÁ – nutriční a pohybová specialistka. „Jsem připravena pomáhat každému, kdo se chce vydat na správnou cestu a upravit si nejen svůj jídelníček, ale možná si i uspořádat svůj život. Ráda poradím, jak nedělat ve stravování chyby, jak se vyhnout zdravotním komplikacím. Mým cílem je předávat kromě rad o výživě i zdravotní benefity: cítit se skvěle, věřit si, mít se rád, vydržet a udržet si váhu, přirozeně přejít na změnu životního stylu.“

Hormonální jóga, děti, gynekologie, stres

Rozhovor s Mgr. Lindou Lacinovou, která se věnuje hormonální józe na Ostravsku. Absolvovala kurzy pro ženy i muže u Dinah Rodrigues, vede skupinové i individuální kurzy. Je zakladatelkou Centra hormonální rovnováhy v Ostravě. Spolupracuje s odborníky, lékaři a pořádá festival Yoga & Fyzio fest. V rozhovoru vypráví o čem je hormonální jóga, na co si dávat pozor a jak pracuje. Jí samotné pomohla k dětem a pomáhá i dalším.

Skryté nebezpečí sportů (nejen adrenalinových)

Sportování a hlavně to adrenalinové má v sobě aspekty závislosti. Tato závislost je společensky přijímaná narozdíl od alkoholu a drog. Co sportovci zahánějí a co s tím lze dělat? Kam se to všechno vyvíjí a co můžou očekávat? Proč propadají v úzkosti, mají nemoci a nehody?

Principy zklidnění

Video k placenému online kurzu Jak se naučit odpočívat, které se mi „povedlo“ a využiji ho zde i mimo kampaň. V tomto videu shrnuji naše základní problémy, které se pak zrcadlí v psychickém stavu a fyzickém zdraví. I na příkladu psychosomatické nemoci. Tipy na úpravu změnu vzorců, které ve videu zmiňuji, jsou součástí placené sekce Portál učebna, kde najdete i cvičení k rozkličování své psychosomatické příčiny únavy.

Postcovidový syndrom

Máte po covidu potíže? Jak Vám s tím může pomoci psychosomatika a celostní medicína? Jestliže se stále snažíte uzdravit a ono to nejde, tak je potřeba se podívat na věc z jiného úhlu pohledu.