Členská sekce

Připojte se k exkluzivní členské sekci, s hodnotným obsahem, který jsem vytvořil jako odpověď na potřeby klientů a followerů.

Získejte návody a podporu k řešení vašich obtíží. Objevte nové cesty k celkovému zdraví a pohodě za cenu jednohodinové konzultace, která vám otevře dveře na tři měsíce plné vědomostí a mé online podpory.

Podpora pro duševní a fyzické blaho

Videopřednášky, prezentace

i

Návody, postupy

podpora – 1x měsíčně online skupinový meeting

Přístup ke všemu na 3 měsíce za 999 Kč.

Klientská knihovna + FB skupina

Co získáte?

Informace k nejzákladnějším problémům nemocných týkající se psychosomatiky. Klasický pohled kombinuji s alternativním, až spirituálním. Postupně přidávám další a další obsah.

 

Obsah

  • Videopřednášky – o čem je psychosomatika, vztah k jídlu, práce s osobními hranicemi, práce se vztekem, rozbor snů, zákony manifestace, co dělat, když nevidíme východisko
  • Tipy ke změnám našich vzorců chování a proč jen jejich změna nestačí
  • Meditace Podpory se Solfeggio frekvencemi (uklidňující)
  • Online kurz Jak o sebe správně pečovat – zaměřený na podporu tělesného zdraví na podkladě tradiční čínské medicíny (viz níže)
  • Dechová cvičení a instrukce k nim (jógová relaxační, Buteyko)
  • Online kurz Jak dosáhnout odpočinku (vánoční zpracování) info
  • Hlavní kombinace Schüsslerových tkáňových solí při tělesných potížích
  • všechny ebooky pdf, nahrávky mp3 pohromadě (hubnutí, dieta, recepty, dechová relaxace, iluze našehoh ega)

Přístup do FB skupiny Rozvoj sebepéče

  • sdílení aktualit – nový obsah na webu, přednášky, slevy u partnerů
  • jsme na stejné lodi – ukázka práce s mými emocemi, osobní příklady
  • sdílení úspěchů z rozvoje sebepéče

1 x měsíčně skupinová online schůzka

Máte možnost se ptát pro vyjasnění otázek k materiálům. Protože vše má své ALE a tak je důležité ho ve svém životě správně vychytat. Jednou je nicnedělání velký přínos a jindy je to stagnace. V jaké fázi teď jste?

Současně můžeme společně sdílet naše úspěchy či zklamání. Společné setkání nenahrazuje konzultace, je to spíš doplněk na vaší cestě a k udržení správného kurzu na vlnách osobního rozvoje.

Nejen mysl, ale i tělo!

7

Součástí je online kurz Jak o sebe správně pečovat

Určení tělesné konstituce a nemocí z roku narození

V tomto kurzu ochutnáte základní určení vaší konstituce na podkladě roku a měsíce narození. Pochopíte, které orgány máte vrozeně oslabené a je třeba se o ně starat. Pochopíte, proč máte pořád ty stejné nemoci. A rovněž pochopíte vztahové dynamice třeba ve vaší rodině.

Můžete se zaměřit na podporu tělesné harmonie, tj. vyvážení energie. V kurzu jsou stručně shrnuty nejdůležitější pravidla na úpravu životosprávy pro jednotlivé konstituce. Kombinuji několik zdrojů informací a svou praxi. Kurz je koncipován tak, abyste rychle našli to, co hledáte a nelistujete v nekonečných knihách. 

V kurzu zjistíte, jak snížit tělesný stres:

 • určením tělesné konstituce (jeden z pěti prvků TČM) si přečtete jeho charakteristiky a zjistíte, čemu se vyhýbat a čemu věnovat pozornost
 • tipy k úpravě životosprávy
 • samozřejmostí je informace k dietě, tabulka potravin
 • jak správně zpracovat v kuchyni luštěniny, obiloviny, oříšky, semínka aj.
 • pár receptů pro inspiraci jako doplněk, vč. polévky na chřipku
 • na co si dát pozor při jaterním detoxu
 • jak se stravovat při opakujících se infekcích, dieta ke snížení tvorby hlenu
 • jak ovlivnit únavu na podkladě diety a denního režimu
 • jak úpravou životosprávy snížit výskyt úzkostí
 • dechové cvičení dle Buteyka pro zlepšení metabolismu a rozdíl od Wima Hofa
 • tipy k užívání Schüsslerových solí dle tělesné konstituce

Když není v rovnováze tělo, není ani psychika.

Např. lidem typu oheň prospívá syrová zelenina, dokážou jí vyrovnat svou horkou energii a udržet si zdraví. Pokud by naopak jedli hodně masa a pili alkohol, záněty a infarkty se jim nevyhnou. Lidi typu oheň profitují z raw stravy s chladnou energií. Naopak lidem typu vody takováto strava škodí a díky ní jsou naopak nemocní.

Stabilizací svých tělesných potíží se můžete lépe soustředit na změnu psychiky. Znalost toho, co jsem dostal do vínku a jaký jsem je naprosto zásadní.

Určením energie své a svých blízkých dokážete lépe pochopit dynamice vztahu. Pokud je muž KOV a jeho partnerka DŘEVO, tak má nad ní dominanci. Když je jejich dítě VODA, tak ho muž podporuje, ale žena ho vyčerpává. Tyto vztahy se naučíte v kurzu.

Víte, jaký jste typ?

Zkušenosti

Vycházím, jak ze své vlastní zkušenosti s osobním rozvojem přes 8 let vedených pod odborníky, tak léčitelské přibližně stejnou dobu. Kombinuji klasický i alternativní pohled, tzv. integrativní. Úroveň vědomí nemocného určuje co je a není schopen podstoupit. V systému jsem se naučil tu základní úroveň ohrožení života a zdraví. Mimo systém jsem pátral nad otázkami, které mi nedovedl nikdo vysvětlit. Setkával jsem se s lékaři i léčiteli. Díky podpoře jsem měl možnost od dětství zkoumat medicínu, přírodu, filosofii. Bojové umění nebo Qi kung, jóga, meditace mi daly odpovědi v době, kdy jsem tápal. A to jest, že máme hmotné tělo, které předurčuje vaše možnosti. Myslí je však můžeme posouvat. Forma a obsah. Nahoře a dole. Vše by mělo být v rovnováze. Úroveň medicíny mi samozřejmě nestačila a spíše jsou mi vlastní spirituální otázky. Mám rád Kurz Zázraků nebo třeba Hovory s Bohem.

Díky tomu, že jsem měl možnost se cvičit pod zkušenými lidmi, tak později praxe převládla nad teorií. Tehdy jsem odešel ze systému, protože je prostě omezený a rozvíjel svůj přístup. Tato cesta je samozřejmě hlavně cestou mé duše a ti, kteří se chtějí inspirovat, jsou vítáni.

Když jsem začal sepisovat své poznatky, pátral jsem také v různých zdrojích. A k mému překvapení vše již existovalo. Víme o psychosomatice dost. Víme o spiritualitě dost. Jenže záleží, kdo je u moci a jaké informace se budou šířit. Pracuji s technikami na vědomí i nevědomí – mindfulness, kognitivně-behaviorálními, práce s fragmenty osobnosti, traumaty. Když jsem objevil dr. Gabora Maté, jásal jsem, protože už jsem nemusel složitě vysvětlovat trauma svým klientům. Co dříve nikdo neznal, se nyní šíří a je nám to více jasné. Chápeme-li teorii, můžeme přidat praxi. A tak teď jen zbývá dokončit tento proces ve společnosti, aby už každý cítil, jaké je jeho pravé já a že láska je hezká energie. Do té doby si budeme dál ubližovat. Jak druhým, tak sobě ve formě nemoci.

Přístup ke všemu

na

měsíc

za

Korun českých

Přístup do Portálu ucebna.martinzulak.cz je koncipován jako členská sekce na webovém rozhraní. Po zaplacení získáte přístupové údaje k přihlášení.

Členství máte na 3 měsíce. Za tuto dobu máte možnost provést změny ve Vašem životě. K prodloužení členství na další období budete vyzvání mailem. Pokud nebudete chtít pokračovat, nezaplatíte a členství se ukončí. Na druhou stranu máte možnost zakoupit zvýhodněné roční členství, protože materiály nebo meditace přidávám průběžně.

Přístup do FB skupiny získáte na základě proběhlé prvotní platby (instrukce dostanete v mailu). I když byste si členství neprodloužili, jste dále členem FB skupiny.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Vraťte se do rovnováhy. Tělesné i té psychické. Dostanete k tomu informace i podporu.

Nejste si jisti?

Nemáte moc peněz na útratu? Nebojte se, s přívětivou cenově dostupnou nabídkou nemáte co ztratit. Připojte se ke komunitě a začněte cestu k lepšímu zdraví ještě dnes. Během tří měsíců máte možnost se mě během společných schůzek na cokoliv ptát. Můžete se podívat, jak web vypadá zde.

Nevíte, co ode mě čekat? Tak si zdarma stáhněte e-book, kde se dozvíte, co by měl každý vědět a v průběhu léčení mít na paměti. Hlavní psychosomatické zásady. Vyplňte formulář níže a stáhněte si ebook z mailu.