Rodinná konzultace

Rozbor všech členů rodiny (3-5 osoby) a doporučení k prevenci zdraví, na co si dát pozor, co podpořit, čemu se vyvarovat, určením individuálních astrotypů vede pochopení vztahů mezi sebou.

 • 2 – 2,5hod konzultace (s nebo bez přítomnosti dětí)
 • u každého člena odhalení predispozice k nemocem a doporučení k dlouhodobé prevenci
 • dietní doporučení
 • určení povahových rysů osobnosti členů domácnosti a pochopení vztahů
 • navíc během konzultace zohlednění psychologie v uplatňování diety nebo výchovy – jak láskyplně pečovat a nikoli přikazovat, protože to má vliv na emoční zdraví dítěte (viz níže) /

cena:

5 osob ………. 4500 Kč / 177€

4 osoby …….. 4000 Kč / 155€

3 osoby …….. 3500 Kč / 137€

 • Co ještě získáte:
  • přístup do minikurzu „Urči svou konstituci“, kde na podkladě přesného určení konstituce z konzultace a zohlednění aktuálního stavu jedince dostane každý člen rodiny doporučení. V tomto minikurzu je možné po konzultaci najít podle mého doporučení jednotlivé detaily a připomínat si je i později.
  • slevu 8% na rodinné balení raw doplnění minerálů a vitamínů rostlinného původu přípravku Wurzelkraft (síla z kořenů) v mém eshopu.
  • slevu 8% na nákup buněčných Schüsslerových solí v mém eshopu – zkrácené homeopatie, vhodné i pro děti, jednoduché k pochopení a využití jako pohotovostní lékárničky (např. při častých nemocech)
  • recepty a doporučení k úpravě potravin v online textové podobě (protože znalost správné úpravy potravin je základ k využití jejich potenciálu)

Jak si to mám představit?

Na podkladě astrologického a numerologického rozboru všech rodinných členů řeknu v průběhu konzultace hlavní body k prevenci zdraví a psychologii každému jedinci zvlášť, již během tohoto ostatní naslouchají a chápou souvislosti. Cílem je pochopit jaký kdo je a co mu dělá dobře, tím se může vyvíjet správným směrem. Energie se využívá smysluplně. Hlavním tématem je individuální konstituce člověka, tzn. pochopení silných a slabých fyzických stránek. Stavba těla, slabost orgánů, psychické nastavení.
Kromě jednotlivých osob se pak podíváme i na to, jak funguje rodina jako celek. Kdo je přirozeně vůdčí a kdo přirozeně rebel. Pak člověk pochopí, že rebela nejde ovládnout, jen konstruktivně usměrnit. Tato konzultace však neslouží k rodinné psychoterapii. Jedná se především o doporučení týkající se tělesných rysů členů rodiny navíc obohacená o psychologii.

Rodiče například pochopí, že nemají nutit dítěti na oběd okurkový salát, když ho příliš ochlazuje a on jenom ví, že mu nechutná. Okolím je to pak chápáno, že si vymýšlí.
Matka se tak může cítit ublíženě, že se snaží své dítě pojmout do lásky, protože udělala ten nejlepší okurkový salát a dítě odmítá její projev lásky. To jsou jen její domněnky a nesprávně prožívaná emoce na podkladě minulé zkušenosti nemilovanosti (což řeším v individuálních konzultacích). Dítě jen projevuje sebelásku, když cítí, že nechce jíst okurkový salát. Nesprávným chováním ho matka vede k potlačení svých pocitů, protože dítě se kvůli pocitu viny k matce zachová tak, že nakonec ten okurkový salát sní. Pokud okurkový salát navíc vadí fyzickému tělu, tak dítěti je ublíženo jak tělesně, tak emočně.

Nebo silný otec se silnou konstitucí a trávením nemůže nutit slabému dítěti jeho tempo. Otec pak cítí, že jeho potomek je slabý a chce ho ještě lépe vytrénovat, ve skutečnosti ho vysiluje a ubližuje, jak tělesně, tak emočně. Nebo i naopak: nutíme dítěti mentální práci, když je stavěný fyzicky i psychicky na práci rukama.

Během konzultace tak můžete získat nadhled nad opakujícími se problémy v rodině. Člověk nechce pochopit, že to není podle jeho představ a nutí svou představu okolí. Nebo naopak chce pochopit okolí, ale něco mu chybí.

Stran doporučení k tělesným konstitucím si řekneme co je dobré opakovat a co jen vyzkoušet – nezakazuji věci, je třeba si na ně přijít sám. Doporučím vhodný typ stravy a připomínat jednotlivé detaily si můžete v materiálech minikurzu Urči svou konstituci. Vaření a úpravu potravin si pak můžete pročíst v textovém dokumentu, abychom se nezdržovali. Aby se potrava mohla adekvátně organismem využít, je třeba ji i umět zpracovat. Pak už je na vás, jestli a jak si budete chtít vařit, různých kuchařek a dietních směrů je spousta. Většinou se jedná o módní záležitost nebo dokonce o vědou podmíněnou záležitost. Nikdy se však nejedná o individuální doporučení. Vycházím z východních nauk starých tisíce let. Zohledňuji bioenergii potravin, ekologické zacházení ve výrobě apod. Jídla typu MANA, nízkosacharidové diety a další jsou fajn, ale nejsou hodnotné.

Kromě jiného dostanete slevu do mého eshopu pro klienty. Nabízím produkty, které používám u sebe a svých klientů. Patří mezi tradiční produkty – buněčné Schüsslerovy soli se používají od 19.století a bylinné produkty jako Wurzelkraft od roku 1993. Pro přirozené doplnění rostlinných vitamínů a minerálů, lze přidávat k jídlům a pro mlsné děti mám v eshopu přirozeně sladkou jahelnou kaši, bez přidaného cukru. Buněčné soli využívám pro jejich jednoduchost a účinnost. Zpočátku je lepší využít rad a zkušeností terapeuta, později však uživatel pozná účinky a kdy, co a jak má použít. Buněčných solí je 12 a každá je na něco vhodná. Doplňují tělu a buňkám minerály přirozeným způsobem, jsou homeopaticky ředěné. Proto je možné je kombinovat s jinými doplňky. Účinnost takovéhoto hořčíku je lepší než farmaceuticky vyráběné produkty. Více o všem si můžete přečíst v článcích na mém webu: https://martinzulak.cz/.

Během konzultace neřeším nemoci členů rodiny, jen je zohledňuji při tělesných doporučeních, ale pracovat s nemocí je už pracovat s nemocí u konkrétního člověka na individuální konzultace. Tam se zaměřuji hlavně na dospělé, kteří mají rozvinutou osobnost a chápou duchovní rozvoj. Děti jsou zrcadlem rodiče.

Pokud bude potřeba s někým pokračovat v individuálních konzultacích, tak cena bude 700Kč (místo 1000Kč).

Chcete se na něco zeptat?

 • Zavolejte nebo napište email, SMS a odpovím – 602 737 925, dr.zulakmartin-zavináč-gmail.com
 • Jak probíhají individuální konzultace si můžete přečíst zde: https://martinzulak.cz/konzultace/

Objednávky

 • udělejte prosím přes email s předmětem – rodinná konzultace
 • + napište do mailu datum a čas narození, jména členů rodiny. Domluvíme se pak na detailech (online přes Skype, Google Meet), osobně v Ostravě nebo Frýdku-Místku